Samostatný odborný referent oddelenia životného prostredia

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelení životného prostredia vykonáva:
• prenesený výkon štátnej správy podľa zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny,
• koordinuje práce pracovníkov malých obecných služieb, zadáva a preberá práce v rámci verejnoprospešných služieb,
• spracováva a aktualizuje program odpadového hospodárstva mesta a zabezpečuje jeho plnenie prostredníctvom firmy, ktorá poskytuje mestu služby v odpadovom hospodárstve
• kontroluje fakturáciu a čerpanie rozpočtu, pripravuje podklady pre tvorbu rozpočtu,
• vedie rozborovú a hodnotiacu štatistiku o komunálnom odpade za mesto Poprad, vedie evidenčné listy,
• spravuje detské ihriská a zeleň
• výkon práce je dočasný - zastupovanie počas materskej dovolenky

• Príležitosť na uplatnenie profesijných vedomostí a získanie skúseností v podmienkach samosprávy,
• participácia na profesionálnom poskytovaní služieb, ktoré odbor životného prostredia poskytuje občanom mesta.

• Motivačný list a profesijný životopis pošlite na e mailovú adresu agentúry [email protected], v predmete správy uveďte prosím názov pozície.
• V sprievodnom texte uveďte svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.
• Po vyhodnotení prihlášok budeme prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

• Naším klientom je Mestský úrad v Poprade.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika

• Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa prírodovedného zamerania – špecializácia v odbore životného prostredia vítaná
• odborná spôsobilosť na výkon činnosti a/alebo prax v odbore výhodou,
• znalosť právnych noriem v predmetnej oblasti,
• práca s počítačom na pokročilej úrovni (LibreOffice)
• vodičský preukaz sk. B,
• bezúhonný, spoľahlivý, samostatný, zodpovedný a komunikatívny typ s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami a profesionálnym prístupom ku výkonu práce

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3236565  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa platnej legislatívy