Account manager/ obchodný zástupca

NOVIDEA, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za predaj a prezentovanie produktov, príp. služieb spoločnosti:
•Vykonávanie prieskumu trhu, monitorovanie konkurenčných aktivít.
•Oslovovanie potenciálnych klientov s obchodnou ponukou, nadväzovanie nových obchodných kontaktov, účasť na veľtrhoch.
•Poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb klientov.
•Udržiavanie pravidelnej telefonickej a e-mailovej komunikácie s klientmi.
•Organizovanie a vedenie obchodných rokovaní.
•Predkladanie cenových ponúk, dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok.
•Zodpovedanie za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.

Príležitosť pre sebarealizáciu, zaujímavá práca spojená s cestovaním, odmeňovanie zodpovedajúce výkonom.

Motivačný list a profesijný životopis pošlite na adresu agentúry. V prihláške uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov Prihlásených kandidátov budeme informovať o ďalšom postupe.
Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte si našu adresu [email protected] do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že naša odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je skupina CHEMOSVIT, prevádzka strojáreň so sídlom vo Svite.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania, podmienkou je aktívna znalosť nemeckého jazyka, znalosť strojárenských produktov a preukázateľné skúsenosti v oblasti predaja. Pokročilá úroveň práce s PC, aktívny vodič.
Spoločenský, komunikatívny, flexibilný, dynamický a bezúhonný typ so zameraním na stanovený cieľ, s veľmi dobrými vyjednávacími schopnosťami, ochotný cestovať.

  • NOVIDEA, s.r.o. patrí medzi etablované personálno poradenské agentúry na Slovensku.
  • Na trhu pôsobíme od roku 1993.
  • Zakladáme si na profesionalite a osobnom prístupe ku naším klientom.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3023611  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou