Systemový inžinier - IT servisný technik

Nové technológie a služby, s.r.o.

Miesto práce
Cesta pod Hradovou, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 3 000 EUR/mesiacNadpriemerným výsledkom zodpovedá nadpriemerné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoznámte sa s produktami, ktoré sú na našej www.nts.sk stránke. Chcete ich podporovať u zákazníkov? Chcete sa zoznámiť s najnovšími vecami? Ak radi dosahujete nadpriemerne výsledky s produktami Microsoft - potom ste na správnej adrese a ozvite sa nám. Budete sa venovat SW produktom Microsoft, VMware, IBM, ...

Prístup k software svetových firiem, pravidelné školenia. Možnosť dosiahnúť celosvetové certifikácie firiem Microsoft a pod. Možnosť využívať auto a mobil. Nadpriemerným výsledkom zodpovedá nadpriemerné ohodnotenie.

prvý kontakt e-mailom. Sme profesionalna pocitacova (IT) firma a hladame profesionalov vo svojom a vasom obore .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

príslušné zameranie na výpočtovú techniku, kybernetiku, ...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predpokladáme, že už máte za sebou rôzne inštalácie Microsoft serverov, podporu pre zákazníkov, Windows 7 -8 -10 ovladate na PROFI urovni ..

Mladá a rastúca spoločnosť Nové technológie a služby s.r.o. (NTS) je spojením ľudí obľubujúcich zvyšovanie svojich vedomostí. Svoje vedomosti radi odovzdávame ľuďom pre skvalitnenie ich práce. Všetko čo robíme, robíme najlepšie ako vieme, pretože nás tešia nadpriemerné výsledky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 167488  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac