Obchodný konzultant pre výpočtovú a informačnú techniku

Nové technológie a služby, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiacsamozrejme su ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete obsluhovať už existujúcich zákazníkov, odpovedať na ich otázky, navrhovať riešenia, pripravovať cenové ponuky, radiť pri licenciách, hľadať najvhodnejšie riešenia,

pri nadštandardnom výkone nadštandardné podmienky

Informácie o výberovom konaní

Prvý kontakt e-mailom.
Sme profesionalna firma a hľadame profesionálov vo svojom obore, ktorí chcu mat na východe nadštandardné prijmy a ich výkon tomu zodpovedá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie vysokej školy na počítače, kybernetiku, ... nie vojenské, letecké fakulty, sociálna práca a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Ste skusený človek, ktorý už okolo IT a počítačov niečo preskákal, a rád sa pohybujete medzi firmami .
Máte prehľad vo svete IT a viete poradiť ? Viete komunikovať s ľuďmi, naladiť sa na ich vlnovú dĺžku? Poznáte hlavných distribútorov, hlavné smery, ste už "guru" a máte za sebou spokojných zákazníkov...

Mladá a rastúca spoločnosť Nové technológie a služby s.r.o. (NTS) je spojením ľudí obľubujúcich zvyšovanie svojich vedomostí. Svoje vedomosti radi odovzdávame ľuďom pre skvalitnenie ich práce. Všetko čo robíme, robíme najlepšie ako vieme, pretože nás tešia nadpriemerné výsledky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 120525  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac