Študent na oddelení klinických štúdií

Novartis Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žižkova 22B (Zuckermandel), Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
marec 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelenie klinických štúdií hladáme šikovného študenta/študentku 2. alebo 3. ročníka vysokej školy so zameraním štúdia na farmáciu, prírodné vedy alebo medicínu, ktorého náplňou práce by bolo najmä:
- administratívna podpora pri spracovaní klinických štúdií,
- podpora aktivít oddelenia,
- príprava dokumentov a podkladov,
- práca s internými smernicami a predpismi spoločnosti,
- podpora Clinical Research Associate,
- práca s internými systémami spoločnosti,
- ad hoc administratíva.

- možnosť osobného rozvoja a rastu
- nadobudnutie praktických vedomostí a skúseností z oblasti klinických štúdií
- motivujúce finančné ohodnotenie
- medzinárodný kolektív

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte pod označením "Študent na oddelení klinických štúdií" na e-mailovú adresu: [email protected].

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať v priebehu dvoch týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia, Medicína, Príordné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

- študent VŠ 2. alebo 3. ročníka
- predchádzajúca prax v administratíve je výhodou,
- výborná znalosť anglického jazyka,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- ochota učiť sa nové veci,
- možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni.

We reimagine medicine to improve and extend people’s lives. We use innovative science and technology to address some of society’s most challenging healthcare issues. We discover and develop breakthrough treatments and find new ways to deliver them to as many people as possible.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3280861  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou