GAP Leader

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy, Zavar, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 075 EUR/mesiacPočas skúšobnej doby: 700€+150€(variabilná zložka)+150€(BONUS GAP)=1000€; Po skúšobnej dobe: 775€+150€(variabilná zložka)+150€(BONUS GAP)=1075€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť výrobu, meranie alebo nastavenie v závislosti od technického profilu
Koordinovať a riadiť činnosti tímu
Organizovať a naplánovať činnosť svojho samostatného produkčného tímu
Pomôcť implementovať nápravné/ preventívne opatrenia
Analyzovať príčiny a rozhodovať o metódach a prostriedkoch, ktoré najviac vyhovujú jeho/jej úlohám
Poskytovať technické školenie v oblasti svojich odborných znalostí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

prax v aututomobilovom priemysle a s riadením ľudí - výhodou

Počet rokov praxe

2

schopnosť školiť ľudí
schopnosť rýchlo sa učiť

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 4060045  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac