Procesný inžinier

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme samostatného a skúseného Procesného inžiniera, ktorý bude zodpovedný za:
* koordinácia nových projektov po technickej stránke
* zodpovednosť za implementáciu nových nástrojov a spustenie výroby
* participácia na plánovaní a riadení výroby
* vypracovávanie pracovných postupov a štandardov
* navrhovanie inovatívnych technických riešení vo výrobnom procese
* analýza pracovísk
* spolupráca s dodávateľmi

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť byť pri vzniku nového projektu
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Skúsenosti vo výrobnej oblasti zameranej na technológiu plastov PODMIENKOU
  • skúsenosti s termokompresiou veľkou výhodou
  • Orientácia na výsledok
  • Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 2732834  Megjelentetés dátuma: 22.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou