Operátor/Operátorka

Novares Slovakia Automotive s.r.o.

Miesto práce
Prílohy 83, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600-700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha vstrekolisu
* montáž komponentov na vylisovaný výrobok
* vizuálna kontrola výrobkov
* balenie výrobkov
* ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

  • práca v expandujúcej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho postupu a zvyšovania kvalifikácie

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • výhodou je skúsenosť v plastovej výrobe
  • manuálna zručnosť, dobrá jemná motorika,
dobrý zrak
  • ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
  • v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Spoločnosť NOVARES Slovakia Automotive s.r.o. je celosvetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 23 krajinách. Nový výrobný závod na Slovensku vznikol "na zelenej lúke" v Zavare v tesnej blízkosti mesta Trnava a je zameraný na výrobu interiérových a exteriérových plastových systémov do automobilov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Bušová
Tel.: +421903509126
E-mail: poslať životopis
ID: 2732190  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600-700