Vodič - Nothegger System Logistic s.r.o.

Nothegger System Logistic s.r.o.

Miesto práce
Chocholná - Velčice
Termín nástupu
dohodou
Od 920 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy + cestovné náhrady + bonus -> min. € 1200,- netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre rozšírenie nášho kolektívu hľadáme vodičov na rozvozy na 18t vozidlách s hydraulickým čelom. Vychádza a vracia sa denne z a do depa v Chocholnej - Velčiciach pri Trenčíne.
Požiadavky: prax, zdravotná prehliadka, psychotesty, KKV, karta vodiča, ADR preukaz je výhodou.

Práca v stabilnej spoločnosti, pracovný čas pondelok - piatok (voľné víkendy), výhodné finančné ohodnotenie.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Je pre nás dôležité, aby kandidát spÍňal požiadavky na danú pozíciu a preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť s materskou firmou v Rakúsku zaoberajúca sa dopravou, logistikou a skladovaním s pobočkami v Chocholnej (TN) a Klčove (LE).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4038217  Megjelentetés dátuma: 9.4.2024  Alapbér (bruttó): 920 EUR/mesiac