Administratívny pracovník

Notársky úrad, Seberíniho 1, Bratislava

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

administratívna práca na notárskom úrade, pošta, evidencia, fakturácia, osvedčovacia činnosť zamestnanca notára (osvedčovanie podpisov a kópií listín), vedenie registrov

stabilné pracovné miesto, príjemný kolektív, kultúrne pracovné prostredie

Okrem životopisu zašlite prosím odpovede na nasledovné otázky :
1. Čo očakávate od tohto zamestnania ?
2. Prečo hľadáte nové zamestnanie ?
3. Aké máte platové očakávania ohľadom nástupného platu a perspektívne výšku do budúcnosti ?
4. Akú máte predstavu o Vašej budúcnosti , resp. čo chcete v živote dosiahnuť, aké máte plány a ciele ?

Ponuky zasielajte výlučne mailom na : [email protected]
Nereflektujeme na uchádzačov : absolventov VŠ a poslucháčov VŠ, ani externého štúdia.
Uchádzači, ktorým neodpovieme do 16.10.2017, nevyhoveli.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, knihovnícke, obchodné, pedagogické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, orientácia v spoločnosti, radosť z práce s ľuďmi, výborné ovládanie slovenského jazyka

-osvedčovanie pravosti podpisov a správnosti kópií,
-spisovanie a vydávanie listín o právnych úkonoch,
-prejednávanie dedičských vecí,
-právno-konzultačná činnosť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3210198  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou