Digitálny grafický dizajnér

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
ARUBA Business Center, Galvaniho, Ružinov
Termín nástupu
1.3.2021
1 400 EUR/mesiacodmeny v rámci dosiahnutia výsledkov v tíme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja práca bude premeniť náš web na miesto, kde nositelia oblečenia značky NORTHFINDER radi prídu a obľúbia si ho, aby web pôsobil dizajnovo čistý a príťažlivý a hlavne zodpovedal tomu, kde naše produkty smerujú. Budeš okrem tohto súčasťou kreatívneho tímu, z ktorého vychádzajú výnimočné kreatívne reklamy, kampane ...

Ak cítiš, že na to máš, tak neváhaj pridať sa k nám. Táto pozícia je plná výziev a je priam ušitá pre toho, kto chce v živote niečo dosiahnuť. Je tu možnosť realizovať svoje nápady a aplikovať ich v reálnom prostredí v rýchlorastúcom a úspešnom projekte - NORTHFINDER e-commerce.

- Ideálne miesto pre rozvíjanie svojich schopností a realizovanie kreatívneho nápadu.
- Práca v stabilnej firme s ľudským prístupom a v tíme s pozitívnym duchom
- možnosť personálneho rastu
- zamestnanecké zľavy na produkty
- všetky ostatné firemné benefity
- mobilný telefón a PC s možnosťou využitia aj v súkromí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Grafický dizajn - Expert
Web design - Expert
UX/UI Design - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý
PHP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

-graficky estetické cítenie
-pozitívny duch a zmysel pre tímovú prácu
-ovládanie UX/UI na vysokej úrovni
-ovládanie grafických programov na vysokej úrovni
-vedomosti v programovaní frontend (Javascript, CSS, PHP, atď.. )

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4024529  Megjelentetés dátuma: 25.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac