NORTHFINDER - Social media Specialist

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
ARUBA Business Center, Galvaniho, Ružinov
Termín nástupu
15.3.2021
1 400 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od preukázaných schopností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude správa sociálnych profilov (Facebook, Instagram, YouTube) značky NORTHFINDER na Slovensku, v Čechách a v ďalších krajinách EU. Očakáva sa, že tvoja kreativita a skúsenosti budú prínosom pre budovanie imidžu značky NORTHFINDER a práca bude napĺňať tvoje očakávania. Svoje nápady budeš môcť realizovať aj v globálnom online prostredí.

Práca zahŕňa:
- správu profilov na sociálnych sieťach, písanie príspevkov a moderovanie diskusie (FB,ISTA, YT,LI)
- vedenie redakčného kalendára a vymýšľanie nápadov pre tvorbu nového contentu
- spolupráca s influencermi a ambasadormi značky
- návrhy a implementácia nových marketingových aktivít a kampaní
- vyhodnocovanie a vylepšovanie výkonu všetkých aktivít a kampaní
- spoluprácu s riaditeľom firmy, riaditeľom obchodnej siete, produktovými manažérmi, copywritterom
- komunikáciu s klientmi ( komentáre, email, livechat) a posúvanie ich požiadaviek na jednotlivé oddelenia
-sledovanie meraní a analýza KPI: Rast publika, Profil publika, Angažovanosť publika, Dosah obsahu, Interakcia podľa typu obsahu
- administratívne úlohy podľa pokynov nadriadeného

- stabilita firmy pôsobiacej už 25 rokov na trhu
- nájdeš u nás hodnoty ako je serióznosť, poctivosť, tímový duch a dobré vzťahy
- pestrá, rôznorodá a zmysluplná práca, dostatok priestoru pre sebarealizáciu
- výrazná zamestnanecká zľava na nákup oblečenia
- teambuildingy a rôzne eventy vo veľmi pozitívnej a priateľskej atmosfére
- možnosť homeoffice

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.
V prípade záujmu o pozíciu nám pošli životopis, fotografiu, referencie a sprievodných pár slov o tom, prečo chceš pracovať práve u nás alebo čím sa Ti naša pozícia zapáčila na email [email protected] s predmetom "Social manager".

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR, reklama, mediálna komunikácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Facebook Business Manager - Expert
Digitálny Marketing - Pokročilý
Instagram - Expert
Sociálne média - Expert

Počet rokov praxe

3

Prácu u nás nechápeme ako strohú povinnosť, ale ako poslanie. Veríme, že práca má človeka baviť a má ho napĺňať. Ak hľadáš iba "prácu pre prežitie", tak toto nie je určite pre Teba.

Tieto charakteristiky by ti mali byť vlastné:
- zápal a nadšenie pre online marketing
- kultivovaný slovný prejav, radosť z komunikácie, príjemné vystupovanie a jednanie s ľuďmi
- tvorivosť, kreativita
- lojalita, zodpovedný prístup, schopnosť sebareflexie, precíznosť, dochvíľnosť
- schopnosť veľmi rýchlo sa naučiť nové veci a stále sa zdokonaľovať
- orientácia na výsledok, konštruktívny prístup k riešeniu problémov
- záujem o dlhodobú a vzájomne výhodnú spoluprácu

Nutné zručnosti a znalosti:
- min. 3-5 rokov praxe v online marketingu
- nadanie písať chytľavé texty, výborná znalosť gramatiky
- prehľad o aktuálnych trendoch v online propagácii
- výborná orientácia v používaní a správe sociálnych profilov (FB účtu, stránky, skupiny + LI + YT kanál )
- praktická skúsenosť s nastavovaním PPC kampaní na Facebooku ( cielenie, nastavenie, remarketing atď. )
-angličtina na pokročilej úrovni (slovom i písmom) nutná
- znalosť vyhodnocovania aktivít pomocou Google Analytics

Výhodou sú znalosti:
- znalosť grafických programov (Adobe )
- znalosť princípov PPC, content marketingu, video marketingu, social sales
- skúsenosti s využívaním marketingových nástrojov - Facebook BM, GoogleAds..., Contentino, Hubspot atď..

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3844963  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac