Pracovník reklamačného oddelenia

NORTHFINDER a.s.

Miesto práce
Bratislava-BC Aruba, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Pracovník reklamačného oddelenia.

- Náplň práce: Riadenie a zodpovednosť za proces prijímania a vybavovania reklamácií
• Posudzovanie oprávnenosti reklamácií
• Zabezpečovanie a zadávanie prác na odstránenie reklamácií
• Telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
• Zaistenie rýchleho a efektívneho zákazníckeho servisu
• Práca s tovarom/zásielkami, preberanie, kontrola, nakladanie/vykladanie
• Základná administratíva - príjem a výdaj tovaru zo skladu, spracovanie príslušných dokladov (príjemka, zaskladnenie, expedičný list, objednávka transferu)

Práca vhodná viac pre mužov- ručná manipulácia s tovarom.
Prax v sklade a v oblasti riešenia a administrácie reklamácií výhodou.

služobný mobil

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania výlučne mailom: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor s vedením spoločnosti.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť, zodpovednosť, produktívny prístup, flexibilita.
- Vzťah k športovým aktivitám.

Sme slovenský výrobca a predajca funkčného oblečenia a výbavy pre outdoor a zimné športy. Špecializujeme sa na skialpovú, lyžiarsku a turistickú kategóriu s ambíciou stať sa lídrom na trhu strednej a východnej Európy. Na trhu sme viac ako 30 rokov a pôsobíme v 11 krajinách.

Produkty vyrábame z prvotriednych materiálov svetových značiek, ktoré zaručujú vysokú funkčnosť, odolnosť a pohodlie pri aktivitách v prírode. Vo vývoji a inováciách produktov spolupracujeme s horskými službami, atlétmi a outdoor komunitami. Vďaka nim poznáme potreby ľudí aj v náročných terénoch a horských podmienkach.

Radi medzi nás prijmeme ľudí, ktorí milujú hory, turistiku, zimné športy a inovácie. Ak sa chcete stať súčasťou stabilnej a rýchlorastúcej firmy s medzinárodným dosahom, prihláste sa, radi vás spoznáme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3334171  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou