Technológ - normovač výroby (strojárstvo)

NORMIT FOOD s.r.o.

Miesto práce
Pezinská 5104, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
OD 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie a vytváranie výrobných postupov podľa výkresovej dokumentácie
- vytváranie výrobných príkazov pre výrobu
- technická podpora výroby
- zvyšovanie produktivity práce a znižovanie prestojov
- príprava odhadov nákladov materiálu, harmonogramy a výkazy projektov
- navrhovanie produkčných alebo procesných zmien s cieľom zlepšenia výkonu

- pracovná doba od 7:30 do 16:00
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možné ubytovanie v areáli firmy
- pracovný odev, ochranné pracovné pomôcky
- mladý, priateľský kolektív a veľmi dobré vedenie firmy- perspektívna a stabilná práca
- stravné lístky
- dochádzkový bonus

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- znalosť výkresovej dokumentácie
- dostatočné sebavedomie
- dostatočná prax v strojárskej výrobe

Máme takmer 28 ročné skúsenosti v oblasti navrhovania a výroby zariadení pre rôzne odvetvia priemyslu. Navrhujeme a vyrábame širokú škálu technologických zariadení pre potravinársky priemysel – na výrobu mlieka, olejov, cukroviniek, mäsa a rýb, pekárenských výrobkov, ovocia, vína, piva, rovnako ako pre farmaceutický priemysel, kozmetický , chemický priemysel, stavebníctvo a ďalšie priemyselné odvetvia.

www.normit.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3494915  Megjelentetés dátuma: 18.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: OD 1500€