Nová reštaurácia NORDSEE, Bratislava Staré Mesto - Obsluha prevádzky

NORDSEE

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiacOd 5e + Ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej novej pobočky v Starom Meste hľadáme tím šikovných ľudí.
Predpokladané otvorenie November 2019.

Hľadáte prácu na trvalý úväzok, kde by ste sa cítili dobre v príjemnom kolektíve?
Hľadáte prácu na skrátený úväzok alebo popri štúdiu?
Tak sa neváhajte ozvať na našu ponuku, radi Vás privítame na osobnom pracovnom pohovore priamo v reštaurácii NORDSEE.

Pozície, ktoré hľadáme:

Obsluha v prevádzke - obsuha zákazníkov v reštaurácii NORDSEE, práca v kuchyni pri príprave jedál, upratovanie a udržiavanie čistoty na prevádzke.

Práca je vhodná pre všetkých, ktorí majú chuť pracovať.

Možnosť kariérneho rastu a vzdelávanie s tým spojené.
• Interné odmeňovanie zamestnancov, bonusy za dosiahnuté ciele
• Zľava 30% na stravu pre zamestnancov v reštaurácii NORDSEE.
• Príplatok za každý odpracovaný rok.
• Stravné lístky

Vybratí uchádzači budú pozvaní na prijímací pohovor priamo na prevádzku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vyžaduje sa zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, dlhoročne pôsobiaca v oblasti gastronómie. Možnosť karierného rastu.
ID: 3579834  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 300 EUR/mesiacOd 5e + Ďalšie odmeny