Servisný technik

NOPE a.s.

Miesto práce
Kazanská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacod 1.200 €/mesiac (základná + pohyblivá zložka) v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis a montáž silnoprúdových a slaboprúdových zariadení
- servis a montáž meteozariadení
- servis a montáž kamerových systémov
- servis a montáž premenných dopravných značení
- ostatné práce vyplývajúce z tejto pozície

- cestovné náhrady
- odborné školenia a kurzy, predpoklady na osobný rast
- zázemie stabilnej spoločnosti
- firemné akcie
- ďalšie sociálne benefity
- zaradenie do stabilného a profesionálneho kolektívu

Informácie o výberovom konaní

Do nášho tímu hľadáme ďalších šikovných technikov!!!
Prijímacie konanie sa bude skladať:
1.) teoretická časť - test
2.) praktická časť

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov e-mailom na uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných uchádzačov nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Képzési szak

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy
Microsoft Office - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

- PODMIENKOU PRIJATIA je osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na vyhradenom technickom zariadení elektrickom - min. §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- všeobecné vedomosti o PC technológiách a znalosti sieťových prvkov
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- všeobecné vedomosti o PC technológiách
- všeobecná znalosť sieťových prvkov
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci
- zmysel pre zodpovednosť
- ochota cestovať
- časová flexibilita
- cieľavedomosť a samostatnosť
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- schopný pracovať vo výškach

Spoločnosť NOPE a.s. sa zaoberá realizáciou komplexných dodávok informačných a riadiacich dopravných systémov, technológií, telekomunikačných zariadení dopravných stavieb. Viac info o našej spoločnosti si môžete prečítať na www.nopeas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NOPE a.s.
Kazanská 48
821 06 Bratislava
ID: 3965836  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac