Interim - Quality Engineer - 2,800 - 3,500 Euro/mesicne

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Valašské Meziříčí, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Quality Engineer - Interim

NÁPLNI PRÁCE:

• komunikovat s dodavateli a zákazníky, řešit a analyzovat reklamace, tvořit 8D reporty

• podílet se na zavádění nových dílů do výroby a podporovat výrobu z hlediska kvality

• vytvářet a spravovat PPAP dokumentaci pro nové projekty

• reportovat klíčové ukazatele

• budete se podílet na zlepšování procesů

CO POŽADUJEME:

• zkušenosti z automotive společnosti v oblasti kvality podmínkou

• znalost standardů automotive (ISO TS, APQP, FMEA apod.)

• anglický jazyk - B2

• min. SŠ technického směru

• zodpovědný přístup k práci

V případě, že vás tato možnost zaujala, pošlete mi životopis ve word formátu v angličtině. Pokud vás nabídka nezaujala ale víte o někom, koho by zajímat mohla – pošlete mi na něj kontakt – za úspěsný tip nabízí Nonstop Technical provizi 250 euro.

Pro více informací a v případě vašeho zájmu pošlete životopis co nejdříve.

Contact: Jevgenij Rogovik, +420 270 006 603, Ext: 2424

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma se zabývá výrobou plastových dílů a jejich kompletací do montážních celků pro automobilový průmysl.
V tomto odvětví je spolehlivým a stabilním partnerem významných automobilek a také jejich dodavatelů.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3784307  Megjelentetés dátuma: 24.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 800 - 3 500 EUR/mesiac