Jelentkezzen önéletrajz nélkül

IT Technik pre automatizáciu /PLC programátor

NonStop Consulting Ltd

Miesto práce
Nitra Region
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac13. plat a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolovať systémy a IT činnosti pre správu, bezpečnosť, kontrolu, archiváciu prog. strojov na sieti
Podieľať sa návrhov/implementácií/dodržiavaní bezpečnostných štandardou a strategických interface-ov
Zabezpečovať návrh bezporuchovej sieťovej komunikáciu v rámci linky/liniek (Ethernet, Profinet, Profibus, ... )
Diagnostikovať poruchy sieťovej komunikácia v rámci linky/liniek v oblasti automatizácie PLC
Spolupracovať pri posudzovaní plnoautomatických liniek (sieťového zamerania), špecifikácia náhradných dielov/komponentov

- príplatok na dopravu
- 13. plat a 14. plat
- 2x ročne extra dochádzkový bonus
- DDS až do výšky 6% príspevku zamestnávateľa
- ďalšie mimoriadne odmeny
- nadštandardné lekárske prehliadky
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- odborné školenia (aj v zahraničí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov.
Firma je celosvetovo tretím najväčším dodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť patrí medzi najväčších a najstabilnejších zamestnávateľov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojarske alebo elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Základy
Administrácia SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

automotive

Počet rokov praxe

2

Elektrotechnická vyhláška min. §22
Znalosť programovanie PLC Siemens (Step7, TIA), C++, C#, databáz sú výhodou

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4074593  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac