Project Manager Automotive

NonStop Consulting Ltd

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 75 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řízení svěřených projektů dle interních a externích požadavků
• Koordinace projektových týmů
• Cenové kalkulace a analýzy sveřeného projektu
• Pravidelná komunikace se zákazníky
• Spolupráce s ostatními deparmenty v rámci závodu
• Příprava realizace projektového plánu
• Cost&Time management

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní zázemí rostoucí společnosti
Odborné vzdělávání
Flexibilní pracovní dobu
Mnoho dalších výhod

Informace o náboru

Senior Project Manager / Automotive
Láká Vás perspektivní práce v modersní Automotive firmě jako projekotvý manažer?
Můj klient aktuálně hledá zkušeného projektového manažera, který bude zastřešovat komplexní projekty a bude se podílet na rozvoji firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Moderní Automotive společnost zaměřená na elektrovýrobu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Project Management Automotive

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxi jako Projektový Manažer v Automotive je velký benefit
• Plynulý NJ, AJ je velký benefit navíc
• Silný technický background, orientace v technické dokumentaci
• Komunikativnost, flexibilita a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3909113  Megjelentetés dátuma: 6.5.2020  Alapbér (bruttó): 65 000 Kč/měsíc