Asistent, asistentka - reťazcové oddelenie

NOHEL GARDEN, s.r.o

Miesto práce
Horákova, Lužianky
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiac+ mesačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a spracovanie podkladov pre reťazcové oddelenie

po zapracovaní 13. a 14. plat
príspevok na dovolenku

žiadosť o prijatie do zamestnania a životopis zasielajte na uvedenú poštovú alebo mailovú adresu do 22. 1.2020. Po spracovaní žiadostí budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikatívnosť, samostatnosť,časová flexibilita chuť pracovať, dôraznosť
skúsenosti a orientácia v predaji záhradkárskych potrieb
orientácia v problematike činností obchodných reťazcov

Od roku 2001 sme jedným z dodávateľov záhradkárskych potrieb do obchodných reťazcov a na tradičný trh. Stojí za nami niekoľko rokov skúseností na českom a slovenskom trhu v oblasti veľkoobchodu záhradkárskych potrieb.
Našim prvoradým cieľom je poskytnúť našim obchodným partnerom služby skúseného a profesionálneho dodávateľa – od vypracovania konkrétnej ponuky vrátane výberu sortimentu ( na základe našich skúseností) až po realizáciu dodávok priamo na miesto predaja.
Počet zamestnancov
35 zamestnancov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 340727  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac