Zdravotná sestra v sociálnom zariadení

NOEMI n.o.

Miesto práce
NOEMI n.o., Cypriana Majerníka, Veľké Kostoľany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších pr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zabezpečovanie zdravotnej starostlivosti v zariadení sociálnych služieb (zdravotná sestra), aktivizácia klientov zariadenia podľa ich schopností a možností k posilneniu ich sebestačnosti, formovanie a prehlbovanie praktických návykov a zručností, administrácia.

práca v príjemnom prostredí, stravné lístky, osobné ohodnotenie po skončení skúšobnej doby, práca v jednozmennej prevádzke

Všetci záujemcovia, ktorí spĺňajú zadané kritériá budú pozvaní na pohovor prostredníctvom emailu alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ÚSOV, Vyššie odborné vzdelanie, VŠ vzdelanie I., II. stupňa, študijný odbor ošetrovateľstvo, zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, empatia, sociálny typ

Zariadenie pre seniorov rodinného typu, max. počet klientov 27.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3468204  Megjelentetés dátuma: 11.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších pr