HR Business Partner

Noark Electric Europe s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
Vaší hlavní náplní práce bude recruitment od A do Z, a to především pro naše zahraniční pobočky (Polsko, Rumunsko, Baltské státy, Bulharsko, Srbsko, …).

Budete se podílet a postupně převezmete zodpovědnost za další HR aktivity (vzdělávání zaměstnanců, talent management, adaptace a zaškolování nových zaměstnanců,…), zkrátka naučíte se vše tak, abyste mohli plně zastupovat našeho HR managera.

Možnost práce z domova s občasným dojžděním do Prahy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
Skvělé kolegy, se kterými je radost pracovat i trávit čas mimo kancelář.
Prostor pro profesní i osobní rozvoj dle vlastního výběru.
Spolehlivého zaměstnavatele jako partnera do budoucnosti.
A pár klasických benefitů k tomu: 5 týdnů dovolené, roční bonusy, stravenky, multisport karta, benefitní karta, příspěvek na dopravu, notebook, mobilní telefon, home office, vzdělávání atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
Zkušenějšího personalistu s praxí v HR min. 2 roky, který zvládá recruitment, ale ani další HR aktivity nejsou španělskou vesnicí.
Anglicky mluvícího člověka (každodenní využití).
Řidiče/cestovatele, kterému nevadí cestovat průměrně 2-3 x za měsíc na 1-2 noci.
Pozitivní osobnost, která se nebojí prosadit své nápady a dotahuje věci do konce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NOARK Electric je mezinárodní společnost s globálním působením zabývající se vývojem, výrobou a distribucí elektrotechnických přístrojů a komponentů. V Evropě (hlavní kancelář v Praze) působí prostřednictvím společnosti NOARK Electric Europe s.r.o., členem skupiny firem CHINT Group s celkově více než 30.000 zaměstnanci po celém světě.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3758353  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 2 000 EUR/měsíc