Obchodný špecialista na cestnú nákladnú dopravu

No Limit Logistika s. r. o.

Miesto práce
Nádražná, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
plat od 1200 EUR brutto (v závislosti od pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Skúsenosti s predajom špedičných služieb podporované úspechmi;
• Prevádzkové znalosti v oblasti plánovania a implementácie špedičných a dopravných služieb;
• Znalosť trhu špedičných služieb, skúsenosti s obsluhou veľkých dopravných projektov;
• Pripravenosť na priame obchodné kontakty v tejto oblasti;
• Schopnosť riadiť tím;
• Obchodné a vyjednávacie zručnosti;
• Analytické zručnosti;
• Cieľová orientácia a odhodlanie pri dosahovaní obchodných cieľov;
• Znalosť anglického jazyka;
• Veľmi dobrá organizácia práce a angažovanosť;
• Schopnosť spolupracovať, budovať dobrú pracovnú atmosféru;
• Veľmi dobré zaobchádzanie s balíkom Ms Office.

Náplň práce:
• Aktívne získavanie klientov;
• Efektívna realizácia obchodných plánov v regióne
• Monitorovanie dopravného trhu a činností hospodárskej súťaže
• Aktívny predaj špedičných služieb;
• Aktívna účasť na rozvoji zasielateľského oddelenia.

• schopnosť vytvárať a vytvárať nové nápady a riešenia v našom špedičnom oddelení;
• stabilné zamestnanie na základe pracovnej zmluvy;
• Dvojdielna odmena pozostávajúca zo základne a atraktívneho bonusového systému;
• Práca v renomovanej spoločnosti, ktorá je popredným logistickým operátorom v Poľsku;
• balík sociálnych dávok (vrátane karty Multisport, zdravotnej starostlivosti, životného poistenia, potravinových dotácií, jazykových kurzov);
• možnosť zlepšiť kvalifikáciu a profesionálny rozvoj v rámci štruktúr organizácie;
• komplexný systém vzdelávania;
• Účasť na mnohých integračných cestách a firemných podujatiach.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme poľským poskytovateľom logistických služieb, ktorý pôsobí na európskom trhu od roku 1990. Naše služby sú pre všetkých tých, pre ktorých sú prioritami kvalita a služby vykonané načas. Či už ide o služby zmluvnej logistiky, dodávky do obchodných reťazcov, služby cestnej dopravy alebo služby s pridanou hodnotou - vždy ich poskytujeme s maximálnou starostlivosťou. Naším najväčším prínosom je náš špecializovaný, vysoko kvalifikovaný a všestranný tím odborníkov a mladých inovátorov. Sme hrdí na to, že už počas troch desaťročí poskytujeme naše služby najnáročnejším klientom, medzi nimi sú aj mnohí medzinárodní lídri vo svojom odvetví.
ID: 3710315  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat od 1200 EUR brutto (v závislosti od pracovných skúseností)