Kariéra v NN

Vnútorný kontrolór

 • Miesto práce
  Bratislava
 • Platové podmienky
  2 150 EUR/mesiac(výška mzdy závisí od pracovných skúseností)
 • Druh pracovného pomeru
  plný úväzok

Náplň práce

 • Vypracovávanie a aktualizácia metodiky pre systém vnútornej kontroly.
 • Vykonávanie kontroly podľa plánu kontrolnej činnosti schváleného dozornou radou, vypracovávanie záznamov z vnútornej kontroly a ich predkladanie predstavenstvu a dozornej rade.
 • Vyhodnocovanie výsledkov kontrolnej činnosti, navrhovanie opatrení a odporúčaní na odstránenie zistených nedostatkov v činnosti spoločnosti a overovanie, akým spôsobom a v akých termínoch boli realizované prijaté odporúčania a opatrenia.
 • Výkon funkcie vnútornej kontroly podľa zákona 650/2004 Z.z. o doplnkovom dôchodkovom sporení
 • Poradenstvo odborným útvarom spoločnosti

Koho hľadáme

Chcete pracovať v spoločnosti, ktorá si aj v tomto roku obhájila titul Top Employer Slovensko a Top Employer Europe? Ponúkame Vám jedinečnú pracovnú príležitosť, kde Vašou hlavnou zodpovednosťou bude výkon kontrolných činností v našich dôchodkových spoločnostiach (DSS, DDS) a ich pravidelný reporting dozornej rade, predstavenstvu a regulátorovi. Zároveň budete Osoba zodpovedná za výkon funkcie vnútornej kontroly podľa osobitného predpisu.
Preto ak sa dokážete dokonale orientovať na finančnom trhu a poznáte dôchodkový systém (tri piliere), tak hľadáme práve Vás. Pošlite nám ešte dnes svoj životopis a presvedčte nás o tom. Nenechajte si ujsť príležitosť naďalej rozvíjať Vaše doterajšie skúsenosti v oblasti poisťovníctva.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Požadovaná prax

minimálne 3 roky (ideálne v oblasti dôchodkového sporenia)

Benefity

 • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
 • 5 dní extra voľna Sick day
 • možnosť pracovať z domu (Home office)
 • príspevok na dopravu
 • príspevok na životné poistenie a dôchodkové sporenie
 • Multišport karta za výhodných podmienok
 • stravné lístky nad rámec zákona

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

NN je medzinárodná finančná inštitúcia s viac ako 15 000 zamestnancami a stará sa o 18 miliónov zákazníkov vo viac ako 18 krajinách vrátane Japonska. Ponúka starobné a doplnkové dôchodkové sporenie, poistenie a investičné produkty. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie.
Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, už vyše 25 rokov udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom.
Pod značku NN na Slovensku patria tieto spoločnosti:
NN Životná poisťovňa, a.s.
NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s.
NN Tatry- Sympatia, d.d.s., a.s .Ďalšie informácie nájdete na www.nn.sk

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Informácie o výberovom konaní

Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že NN spoloční prevádzkovatelia (NN Životná poisťovňa, a.s., IČO: 35 691 999, NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., IČO: 35 902 981, NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s., IČO: 35 976 853, NN Management Services, s.r.o., organizačná zložka, IČO: 31 814 433, kontaktná adresa: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava) spracúvajú Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. NN spoloční prevádzkovatelia uchovávajú osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak NN spoloční prevádzkovatelia Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru – Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected] Ďalšie informácie o spracúvaní poskytnutých osobných údajov sú dostupné na www.nn.sk.

Adresa spoločnosti

NN Životná poisťovňa, a.s.
Jesenského 4/C
811 02 Bratislava
http://www.nn.sk
ID: 3913763  Megjelentetés dátuma: 19.5.2020  Alapbér (bruttó): 2 150 EUR/mesiac