Elektromontér

NMH s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Ihneď
Od 7,5 EUR/hod.Výška hodinovej mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba rozvádzačov podľa dokumentácie do 1000A,
- Zhotovovanie káblových trás a káblových prepojení
- Práce spojené s uvádzaním elektrotechnických zariadení do prevádzky, kompletizácia
hardware
- Zapájanie strojov a výrobných liniek
- Kontrola funkčnosti zariadení
- Servisné elektro práce
- Uvedenie riadiacej elektroniky stroja do prevádzky
- V prípade potreby výjazdy k zákazníkom (EU)
- V prípade potreby vyhľadávanie chýb, analýza a ich oprava u zákazníka

- práca v stabilnej spoločnosti s veľmi dobrým platovým ohodnotením
- 2% z hrubej mzdy príspevok na DDS od zamestnávateľa
- mesačný hodnotiaci systém (do 100 €)
- zabezpečený pitný režim
- poistenie proti škode spôsobenej zamestnávateľovi hradené spoločnosťou
- práca v medzinárodnej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- mladý dynamický kolektív
- veľká miera samostatnosti
- firemné akcie (vianočný večierok, letné grilovačky, guláš, chaty)
- prehodnocovanie platu každý rok
- finančná odmena pri pracovnom / životnom jubileu
- parkovanie na súkromnom parkovisku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.
Nástup asap.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- chuť pracovať a rozvíjať sa
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle vyhlášky MPSVR 508/2009 Z.z. (§21-§24)
- schopnosť samostatne pracovať na základe dokumentácie
- precíznosť
- zmysel pre detail
- technické myslenie a manuálna zručnosť
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- samostatnosť a spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- prax v elektrotechnickej oblasti –ideálne pri montáži rozvádzačov
- zdravotná spôsobilosť
- znalosť programovania PLC – výhodou

Spoločnosť NMH bola založená v roku 2010 skupinou Heilig Group. Naše pôsobenie sa začalo návrhom a výrobou dopravníkov, výmenníkov tepla, drevospracujúcich a recyklačných strojov pre jej dcérske spoločnosti. Odvtedy sa naše aktivity rozšírili, či už v rozmanitosti ponúkaných služieb, alebo priemyselných odvetví, v ktorých naše produkty nachádzajú uplatnenie. NMH je spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou výrobou strojov, zariadení a kompletných technologických celkov. Naše služby zahŕňajú konštrukčný návrh, zváranie, montáž a povrchovú úpravu, vďaka čomu vám vieme ponúknuť množstvo technických riešení. Dodávame širokú škálu výrobkov z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo uhlíkovej ocele, od jednotlivých komponentov až po kompletné projekty na kľúč.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3154583  Megjelentetés dátuma: 7.2.2024  Alapbér (bruttó): 7,5 EUR/hod.