Referent logistiky - administratívny pracovník

NITROPÉT Slovakia s.r.o.

Miesto práce
932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac13. plat, odmeny, iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie oddelenia logistiky
- príjem, kontrola a schvaľovanie objednávok od kupujúcich
- príprava a kontrola plnenia plánov prepravy
- zodpovednosť za expedíciu, kontrolu nákladov
- spracovanie cenových ponúk na prepravu
- kontrola dodacích listov
- vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie
- logistické zabezpečenie prepravy tovaru
- spracovanie prijatých objednávok a komunikácia s partnermi

- nadštandardná mzda
- firemný telefón
- mesačný paušál
- flexibilný pracovný čas
- dobrý pracovný kolektív

Ak Vás zaujala naša pracovná ponuka a chcete sa stať súčasťou nášho tímu pracovníkov pošlite nám životopis a motivačný list na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Gmail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

komunikatívnosť, dobré koordinačné a organizačné schopnosti, precíznosť, lojálnosť

Spoločnosť Nitropét Slovakia s.r.o., člen partnerskej sieti GENEZIS, sa zaoberá predajom hnojív na území Slovenska a Českej republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4020185  Megjelentetés dátuma: 14.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac