Obsluha a údržba nízkotlakových kotolní a odovzdávacích staníc tepla, oprava a údržba TZ

Nitrianska teplárenská spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
3,42 EUR/hod.k základnej hodinovej mzde sa vypláca 25 % prémia, priemerný mesačný zárobok vrátane príplatkov je od 900,00 € v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha a údržba nízkotlakových kotolní, obsluha a údržba odovzdávacích staníc tepla

práca na trvalý pracovný pomer, možnosť obnovenia neplatných osvedčení, ročné prehodnocovanie mzdy, 13. a 14. plat v zmysle pracovného poriadku zamestnávateľa, po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše po dosiahnutí 50 rokov veku, stravné poukážky v hodnote 5,10 €, pravidelné zdravotné prehliadky

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 mesiacov budú tieto v súlade so zák.č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

kuričský preukaz - kotol V.triedy na plynné palivo - vítané, osvedčenie na samostatnú obsluhu vyhradených technických zariadení tlakových a plynových - vítané,
ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, nočná práca), manuálna zručnosť, samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie

Hlavnou činnosťou Nitrianskej teplárenskej spoločnosti, a.s. je výroba a distribúcia tepla a teplej úžitkovej vody, výroba a distribúcia chladu a výroba elektriny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3964132  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 3,42 EUR/hod.