Farmaceut

NITRA PHARM, s.r.o.

Miesto práce
Vaša lekáreň Čajka, Čajkovského, Nitra-Klokočina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-expedícia a výdaj liekov a ZP viazaných na recepty a poukazy a na voľný predaj
- expedícia liekov s obsahom OPL
- výdaj liekov neviazaných na recepty a predaj doplnkového sortimentu
- vedenie evidencie, dokumentácie, príjem a výdaj liekov v rámci klinických skúšok
- komunikácia so zástupcami farmaceutických firiem
- preberanie surovín potrebných na prípravu IPL
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe
- vybavovanie a riešenie reklamácií
- práca s IPL
- odborná poradenská činnosť
- retaxácia receptov

-práca v poliklinickej lekárni s atraktívnou pracovnou dobou po-pia 7.30.-16.00
-mladý kolektív
-príjemne pracovné prostredie
-pravidelná účasť na odborno-spoločenských podujatiach
-motivačné odmeny
-príspevok na stravné lístky

Všetky ďaľšie benefity a doplňujúce informácie poskytujeme vhodným kandidátom pri osobnom pohovore.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí
úspešne ukončili VŠ Farmaceutickú a spĺňajú ďalšie požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-flexibilita
-komunikatívnosť
-vysoké pracovné nasadenie
-ochota osobnostne napredovať

Sme spoločnosť pôsobiaca 12 rokov v neštátnom poliklinickom zariadení s mladým a dynamickým kolektívom. Sme súčasťou združenia Vaša lekáreň ,ktorá poskytuje farmaceutom atraktívny odmeňovací system s možnosťou získavania najnovšich odborných a marketingových skúsenosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3704340  Megjelentetés dátuma: 2.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac