Operátor strihacích a vysekávacích strojov - divízia AUTO

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Čachtice
Termín nástupu
dohodou
5,16 - 5,84 EUR/hod.+ variabilná zložka do výšky 30% a ďalšie príplatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha jednoúčelových tvárniacich strojov a zariadení
  • vkladanie/odoberanie kusov do/zo stroja
  • operatívne nastavovanie jednoúčelových tvárniacich strojov
  • meranie a vizuálna kontrola vyrábaných komponentov

  • práca v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti
  • perspektíva dlhodobého zamestnania
  • možnosť odborného a kariérneho rastu
  • zabezpečená doprava plne hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Banka, Piešťany, Vrbové a okolité obce
  • čiastočná kompenzácia cestovných nákladov
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa a iné)

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš životopis e-mailom na [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o pracovnú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota a zdravotná spôsobilosť na prácu v trojzmennej prevádzke
  • znalosť čítania technickej dokumentácie a merania je nutnosť
  • manuálna zručnosť, zodpovednosť, dôslednosť
  • základná znalosť v oblasti nastavovania je vítaná

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: +421910894521
E-mail: poslať životopis
ID: 3964422  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 5,16 EUR/hod.