Koordinátor údržby

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Malinovského 1275, 916 21 Čachtice
Termín nástupu
dohodou
od 1 650 EUR/brutto mesačne v závislosti od skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:
  • riadenie, koordinovanie a nastavovanie procesov údržby pri výrobe v súlade s cieľmi podniku
  • technický rozvoj a optimalizácie výrobných zariadení
  • príprava a realizácia nových projektov s cieľom zefektívnenia a skvalitnenia výroby
  • vedenie dokumentácie podľa zadaní vrátane technickej dokumentácie
  • organizácia zamestnancov na úseku údržby
  • kontrola evidencie dochádzky pridelených zamestnancov a ich mesačné hodnotenie
  • zabezpečovanie externých servisov a opráv strojných zariadení a VZV
  • zabezpečovanie revízií strojov
  • odstraňovanie porúch na špecifických zariadeniach
  • manažovanie preventívnej a operatívnej údržby

  • prácu v stabilnej a silnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti
  • perspektívu dlhodobého zamestnania
  • možnosť odborného a kariérneho rastu ( napr.jazykové kurzy v pracovnom čase)
  • kompenzáciu cestovných nákladov (nad 20 km)
  • široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (napr.firemné akcie pre
zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťa, podpora športových aktivít, vitamíny, ocenenie pracovného a životného jubilea a podobne)
Podrobnejšie budú zamestnanecké benefity komunikované na osobnom pohovore.

Ďakujeme za Váš záujem a reakciu. Upozorňujeme však, že vzhľadom na očakávané množstvo uchádzačov, budeme odpovedať len vybraným, spĺňajúcim stanovené kritériá.
Za pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosť v riadení a koordinácií údržby výrobnej spoločnosti minimálne 5 rokov
  • praktické skúsenosti s výkonom preventívnej aj operatívnej údržby strojov
  • skúsenosti s riadením tímu, vodcovské schopnosti
  • prirodzená autorita
  • vyhláška 508/2009 - § 22 alebo §23
  • schopnosť riešenia problémov a ich dotiahnutie do konca
  • samostatnosť, komunikačné schopnosti, spoľahlivosť

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: +421910894521
E-mail: poslať životopis
ID: 3784290  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 650 EUR/brutto mesačne v závislosti od skúseností a schopností kandidáta