Tímlíder vo výrobnej prevádzke

Nissens Automotive SK, s.r.o.

Miesto práce
Malinovského 1275, 916 21 Čachtice
Termín nástupu
dohodou
1 162 - 1 400 EUR/mesiacod 6,21€ do 8,56€ /hodina vrátane variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie prideleného oddelenia (výroba, zamestnanci)
  • rozdeľovanie a zadeľovanie prác vo výrobe
  • dohľad nad výrobou a výrobnými procesmi
  • zlepšovanie a koordinácia výrobného procesu
  • zabezpečenie dodržiavania pracovného poriadku, disciplíny a čistoty
  • motivovanie zamestnancov k dosiahnutiu spoločného cieľa
  • zodpovednosť za dodržiavanie efektivity a produktivity oddelenia
  • spolupráca s oddelením kvality
  • zaškolovanie nových zamestnancov

  • perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • kompenzácia cestovných nákladov nad 20km denne
  • zabezpečená doprava hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto n/V, Banka, Piešťany, Vrbové a okolité obce
  • variabilná zložka mzdy do výšky 30% a ďalšie príplatky nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • organizovanie firemných akcií pre zamestnancov spoločnosti a ich rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás zaujala naša pracovná ponuka pošlite životopis na [email protected]

Kontaktovať bude len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer/strojárstvo

Počet rokov praxe

5

  • skúsenosti s montážou zložitejších kusov
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť v strojárskej výrobe
  • znalosť merania
  • znalosť práce s PC
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • znalosť čítania technickej dokumentácie
  • vedenie ľudí

Nissens Automotive SK, s.r.o. je súčasťou dánskej spoločnosti Nissens A/S, ktorá sa môže pýšiť 100 ročnou históriou v odvetví termodynamiky. Výrobné aktivity spoločnosti sa nachádzajú na Slovensku, v Dánsku, Číne a USA, pričom výrobky sa predávajú po celom svete.

Nissens Automotive SK sa zaoberá výrobou chladiacich zariadení pre osobné a nákladné automobily svetových značiek pre trh náhradných dielov. Spoločnosť neustále investuje do technologického rozvoja a inovácií, vďaka čomu ponúka na trhu obsiahle portfólio výrobkov, ktoré pokrýva až 97% vozového parku. Zároveň spoločnosť kladie silný dôraz na kvalitu svojich výrobkov a na ochranu životného prostredia, preto je aj certifikovaná v zmysle ISO 9001, ISO 14001 a IATF 16949.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť od roku 2005, pričom počas celého svojho pôsobenia poskytuje rôznorodé príležitosti pre kvalifikovaných odborníkov v rozličných oblastiach. Sme atraktívnou spoločnosťou s rodinnou atmosférou, ktorá každému zamestnancovi ponúka možnosť presadiť sa a mať vplyv na každodenné obchodné aktivity a budúci rozvoj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: +421910894521
E-mail: poslať životopis
ID: 3575947  Megjelentetés dátuma: 22.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 162 - 1 400 EUR/mesiacod 6,21€ do 8,56€ /hodina vrátane variabilnej zložky