CNC frézar

NIROTECH, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Zálužie
Termín nástupu
dohodou
Plat od 850,- € brutto mesačne. Príplatky podľa kvalifikácie a pracovných skúseností. Možnosť spolupráce na živnosť 10,- €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezávislé obrábanie frézovaných dielov podľa technických výkresov
Tvorba, prenadstavovanie programov
Monitorovanie procesu frézovania
Nezávislé riešenie problémov
Kontrola kvality, zlepšovanie procesných tokov
Údržba a čistenie strojov

Práca v stabilnej spoločnosti, dlhodobé zamestnanie.
Motivujúce platové podmienky, príplatok za odbornosť.
Systém kvality kombinovaný so systémom prémií.
Dlhodobá perspektíva v rastúcej spoločnosti

Radi pracujete v oblasti CNC? Máte skúsenosti s obrábaním alebo frézovaním? Chcete programovať? Posilnite náš rastúci tím a pridajte sa k nám!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax v oblasti obrábania, najmä pri 3-osovom CNC frézovaní
Ochota pracovať nadčas
Dobré počítačové znalosti
Samostatnosť, zodpovednosť
Technické porozumenie a zručnosť

Výrobná spoločnosť so špecializáciou sa na výrobu, mechanické spracovanie a povrchovú úpravu nehrdzavejúcej ocele, od výroby plechov až po montáž podzostáv a kompletných systémov pre strojársky priemysel. Kovovýroba, zámočníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1786830  Megjelentetés dátuma: 25.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat od 850,- € brutto mesačne. Príplatky podľa kvalifikácie a pracovných skúseností. Možnosť spolupráce na živnosť 10,- €/hod.