Platform manager

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme na do svojich radov platform managera, ktorý bude organizačne patriť do globálneho tímu rozvoja vývoja našich produktov. Priamym nadriadeným bude GT – Global platform manažér / PE manažér pre Európu.

Účelom pracovnej pozície PLATFORM MANAGERA je zabezpečenie činností spojených s kontinuálnym/nepretržitým zlepšovaním v rámci určených platforiem kompresorov, ktoré nasledujú produktové stratégie.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Platform Managera sú:
  • kontinuálne/nepretržité zlepšovanie v rámci určených platforiem kompresorov, ktoré nasledujú produktové stratégie
  • vedenie programov redukcie nákladov v rámci určených platforiem kompresorov na základe Secop globálnych pareto analýz
  • dodávanie vstupov pre životnosť produktov v rámci určených platforiem kompresorov (podpora PRC)
  • vedenie projektov spojených s redukciou komplexity (variant kompresorov a komponentov)
  • administráciu a podporu PMT projektov, ktoré sú riadené a prioritizované daným výrobným závodom
  • vedenie menších a stredných projektov, t.j. VPD a PMT v rámci určených platforiem kompresorov
  • vedenie a podporu post projektových platform aktivít (nábeh výroby po uzavretí projektu)
  • prepojenie na všetky Secop funkcie

Kľúčové ukazovatele:
  • časové plnenie požiadaviek zákazníkov (interných/externých)
  • zrealizované projekty spojené s redukciou nákladov určených platforiem kompresorov
  • zrealizované projekty spojené s redukciou komplexity (variant kompresorov a komponentov)

Požadovaná prax
  • minimálne 5 ročné skúsenosti s projektovým riadení, alebo s obdobnou pozíciou
  • prax v oblasti výroby chladiacej techniky a kompresorov

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • VŠ technického smeru (strojárske alebo elektrotechnické)
  • všeobecný ekonomický prehľad a základné ekonomické znalosti
  • skúsenosti s R&D projektmi a s vývojom produktov alebo procesov tzv. „cross-functional“
  • skúsenosti s výrobnými a schvaľovacími procesmi v strojárskej výrobe výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
  • znalosť programov MS Project, Excel, Power Point, SAP na pokročilej úrovni
  • znalosti zásad projektového riadenia

  • podnikavosť (chápanie biznisu s kompresormi)
  • silná analytická schopnosť a pragmatický prístup
  • technické chápanie
  • zodpovedný a sčítaný
  • zručnosti v projekt manažmente, tímový hráč
  • dobré komunikačné schopnosti
  • zmysel pre naliehavosť/neodbytnosť
  • porozumenie potrieb zákazníka (interného/externého)

Ponúkame
  • získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch,
  • možnosť odborného rastu,
  • balík benefitov v rámci sociálneho programu (obed v plnej výške hradený spoločnosťou, doplnkové dôchodkové poistenie,..)

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 3082941  Megjelentetés dátuma: 16.6.2017