Junior Helpdesk Specialista

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
900-1200

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce je podpora interních uživatelů vlastního informačního systému a jednotlivých aplikací (zaměřených např. na CRM), jeho průběžné vylepšování, odstraňování chyb a neefektivních procesů. Nejedna se o pozici, která vyžaduje pokročilé IT dovednosti (správu sítě, programování apod.), jde hlavně o to pochopit podstatné funkcionality systému a jejich provázanost (zaškolíme) a pomoci interním uživatelům s ním každodenně efektivně pracovat, zodpovídat jejich dotazy a informovat/ školit ohledně změn.

- správa požadavků/ dotazů ze strany uživatelů a jejich řešení, pomoci pochopit a osvojit si správné postupy
- analýza problémů, jejich prioritizace, popis a realizace nápravných opatření ve spolupráci s externími dodavateli
- školení interních uživatelů
- úzká spolupráce napříč celou společností (management, prodejní síť, produktové oddělení, marketing, projektové oddělení, atp.)
- podíl na rozvoji nových CRM řešení a projektů společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce ve stabilní firmě, která patří k leaderům trhu ve svém oboru
- velký prostor pro samostatnost a kreativitu
- časová flexibilita, možnost částečné práce z Home Office
- možnost odborného vzdělávání a kvalifikací
- pět týdnů dovolené + solidní ohodnocení a zázemí

Informace o náboru

Děkujeme za zájem o pozici, reakci na inzerát a poslání životopisu. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od jeho obdržení, dali jsme v dalších krocích přednost jednání s uchazeči, kteří lépe splňují požadavky klienta. Děkuji za pochopení. Marek Novotný, Nicholson International.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Naším klientem je zavedená společnost pohybující se v oblasti finančních služeb, která se zabývá finančním poradenstvím pro jednotlivce i společnosti, významnými mediálními a společenskými aktivitami, poradenstvím v oblasti zaměstnaneckých výhod a zprostředkováním v oblasti realit. S ohledem na rozvoj jejich aktivit a profesionalizaci týmu na Slovensku hledáme schopného kandidáta na výše uvedenou pozici specialisty IT procesů / Helpdesku pro celé Slovensko.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Zákaznická podpora, Helpdesk, CRM, Finance

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pozitivní vztah k IT, odpovídající kvalifikace a praxe na obdobné pozici výhodou, ale zaučíme i šikovného "juniora"
- uživatelská znalost MS Office, schopnost pracovat s CRM systémy
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a důslednost
- komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme atraktivní a samostatnou práci v perspektivní společnosti, možnosti profesního rozvoje a dobré finanční ohodnocení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2813202  Megjelentetés dátuma: 15.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-1200