C# .NET (Swiss company)

NEXUS Schweiz AG

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 700 EUR/mesiacIndividuálne podmienky na základe praxe, skúseností a prínosu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj informačných systémov na báze .NET technológií pre švajčiarský a nemecký trh.

Otvárame dve pozície pre skúsenejších vývojárov/vývojárky, ktorí radi pracujú v menšom tíme. Aj za pomoci slovenských vývojárov budujeme business riešenia na báze .NET framework, C#, SQL, WinForms, WPF

Práca:
- Vývoj, design, programovanie
- Podieľanie sa na návrhu riešení

Predpoklady
- Minimálne 4 roky prax vo vývoji software
- Komunikácia v anglickom, alebo nemeckom jazyku
- Skúsenosť s OOP, .NET framework a C#
- Dobrá znalosť SQL
- .NET Core nie je podmienkou, ale výhodou

- živnosť, alebo s.r.o.
- dobré finančné ohodnotenie
- nové a kvalitné hw vybavenie
- flexibilná pracovná doba
- homeoffice pre vývojárov mimo Bratislavy, alebo práca v malom tíme v Bratislava office
- nové skúsenosti, práca v SVK a medzinárodnom tíme (na Slovensku máme 10 developerov)
- podpora skúsených kolegov
- skúsený a empatický manažment

Budeme radi, ak nám zašlete životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
MS SQL - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

Zodpovednosť. Samostatnosť.

Sme dcérska spoločnosť stabilnej nadnárodnej spoločnosti NEXUS (www.nexus-ag.de, www.nexus-schweiz.ch, www.synergetics.ch), ktorá na európskom trhu zamestnáva viac ako 400 ľudí a funguje viac ako 25 rokov. Jej hlavnou činnosťou je vývoj komplexných business riešení pre švajciarske nemocnice a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4167743  Megjelentetés dátuma: 23.9.2021  Alapbér (bruttó): 2 700 EUR/mesiac