Obchodný manažér - export

nextporter s.r.o.

Miesto práce
Komenského 10a, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
800 - 1 600 EUR/mesiac800 € brutto (fix) + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov. Dobrý obchodník u nás zarobí priemerne 1450 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využi svoju angličtinu, chuť obchodovať a spoznávaj nových zaujímavých ľudí.
Spoznajte nás: https://www.facebook.com/nextporter/

Obchodný manažér aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov v celej Európe. Dohodne obchod (položky, množstvá, ceny, platobná podmienka, dodacie podmienky) a u externého prepravcu objedná dopravu. Informácie o obchodných partneroch, objednávky tovaru a objednávky na dopravu eviduje v účtovnom systéme.

Výkon tejto pracovnej pozície si vyžaduje vytrvalý prístup ale už od začiatku sa budete môcť oprieť o svojich kolegov a priame vedenie, ktorí majú bohaté skúsenosti. Hlavným účelom je získať nových európskych partnerov pre spoluprácu a predať tovar. Čo k tomu potrebujete? Obchodného ducha, vytvoríte si prehľad o trhu, anglický jazyk na komunikačnej úrovni a ochotu niekedy vycestovať za klientmi. Ak máte záujem veľa sa učiť, pracovať na sebe, ste ochotný prekonávať prekážky, určite je to príležitosť pre Vás.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• vyhľadávanie potenciálnych partnerov v Európe
• pravidelná komunikácia s klientmi a sledovanie trhu
• spoluvytváranie obchodnej stratégie
• aktívny predaj značkovej drogérie, kozmetiky a kávy v Európe
• samostatné vedenie obchodných rokovaní
• administratívne spracovanie objednávok
• vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity

Ak máte záujem aj o marketing, je možné časť pracovného času venovať marketingovým činnostiam.

• Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
• Priama podpora vedenia
• Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
• Neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, akvizície klientov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pokročilá znalosť vyhľadávania na internete
• túžba presadiť sa na danej pracovnej pozícii
• ochota a potreba neustále sa posúvať vpred
• produktivita, aktivita, silný záujem,
• pozitívne myslenie,
• schopnosť samostatne viesť obchodné rokovania,
• dôslednosť a spoľahlivosť
• zdravá asertivita

Spoločnosť nextporter s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import značkovej drogérie, kozmetiky a potravín. Na európskom trhu pôsobíme úspešne už viac ako 18 rokov a chceme sa postupne rozšíriť do celého sveta. Nedávno sme otvorili nové pobočky v Holandsku a Chorvátsku. Zákazníkom dodávame značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne ceny a vytvárame s nimi dobré a produktívne vzťahy. Podporujeme cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne aj finančne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3719835  Megjelentetés dátuma: 19.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 600 EUR/mesiac800 € brutto (fix) + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov. Dobrý obchodník u nás zarobí priemerne 1450 EUR.