C#/.Net Developer -Medior

NextIT, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacceloročné a projektové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- očakávame , že budeš mať všeobecné znalosti technológií, frameworkov a platformiem,
- máš minimálne 3 ročné skúsenosti s implementáciou v danej technológii,
- vieš samostatne vykonávať implementačné práce na projekte,
- zatiaľ nevieš samostatne navrhovať štruktúru projektov a architektúru kódu,
- v tíme – pri riešení úloh kladieme dôraz na komunikáciu a schopnosť pracovať v tíme.

Pracovné prostredie
Moderné kancelárske priestory, Nápoje (káva, čaj, mlieko …) na pracovisku, Ovocie na pracovisku, Mobilný telefón na súkromné účely, Notebook na súkromné účely, Parkovacie miesta

Pracovná doba
Flexibilná pracovná doba, 2x sickday ročne, Home Office

Finančné bonusy
Príspevok na športové, kultúrne aktivity, Ročné a cieľové bonusy, Príspevok na dôchodkové sporenie, Bonus pri výročí zamestnanca vo firme, Bonus pri životnej udalosti, Odmena za nového kolegu

Osobnostný rast
Jazykové kurzy, Kurzy zamerané na mäkké zručnosti, Odborné vzdelávanie, Certifikáty

Ostatné
Firemné darčeky, Oddychové zóny, Firemné akcie, športové akcie a večierky

Všetky naše benefity nájdeš na www.nextit.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Visual Studio 2019 alebo Visual Studio 2017
• agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (TFS)
• version control (TFS)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• znalosť programovania v .NET C#
• považujeme za veľkú výhodu, pokiaľ máte znalosti/skúsenosti s prácou na Web Frontend: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, JSON, ANGULAR
• znalosť niektorej z nasledujúcich technológií je výhodou ASP.NET, MVC, WPF, WCF, WebServices, Web API, EntityFramework, XML, FO-XSL, XAML, UML, .NET Core, Android, Crystal Reports
• znalosti/skúsenosti s prácou s databázami Microsoft SQL Server
• skúsenosti s testovaním (Unit Testing)
• analytické myslenie, orientácia na detail
• zodpovednosť za správnosť, za efektívnosť riešenia a za kvalitu kódu
• ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
• schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
• anglický jazyk: minimálne na úrovni schopnosti čítať technickú dokumentáciu

Sme moderná a dynamická slovenská firma sledujúca svetové trendy v IT technológiách. Zameriavame sa na efektívnu aplikáciu moderných riešení a progresívnych technológií. Sme otvorení novým príležitostiam, nápadom a použitiu overených implementačných metód.

Oblasti, v ktorých pôsobíme:
Systémy pre verejnú správu, špecializované riešenia na mieru, komplexné riešenie správy dokumentov, systém kontroly kvality výroby, vývoj na mobilných platformách, vývoj v režime priemyselnej bezpečnosti a iné enterprise riešenia.

Všetky dôležité informácie o spoločnosti nájdeš na: https://www.nextit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025430  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac