Production Manager Night of Chances

Nexteria

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia 6 podujatí počas roka (3 na jeseň v októbri/novembri a 3 na jar v marci/ apríli) v Bratislave, Košiciach a Brne pre 300 až 600 študentov vysokých škôl
- zastrešenie a vybudovanie tímu 6 koordinátorov kľúčových oblastí produkcie (ako catering, dobrovoľníci,...) pre každé podujatie
- komunikácia s vysokými školami
- zabezpečenie priestorov na realizáciu podujatí
- komunikácia s dodávateľmi
- zodpovednosť za fakturáciu a celkovú administráciu zmlúv s brigádnikmi
- zabezpečenie technických potrieb podujatia
- zabezpečenie tlačovín a celkovej vizuálnej identity priestoru
- zabezpečenie programu na after-party po každom z podujatí
- navrhovanie a zodpovednosť za produkčný rozpočet

Ponúkame ti zaujímavý plat, ale nechceme, aby si pracoval/a len preto, aby si si mohla kúpiť, čo ťa robí šťastným, šťastnou. Chceme, aby ti práca samotná prinášala šťastie, tak ako nám. Pretože táto práca má podľa nás zmysel. Pomáhame mladým ľuďom na Slovensku rásť, učiť sa od úspešných a prepájame študentov a absolventov s praxou a firmami.
A samozrejme:
- Priateľskú až rodinnú atmosféru v tíme s vysokými ambíciami a dôverou
- Možnosť homeofficov a flexibilného nastavenia pracovnej doby
- Finančné ohodnotenie porovnateľné s komerčným sektorom
- Možnosť zúčastňovať sa na všetkých vzdelávacích formátoch Nexteria Leadership Academy a Night of Chances

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- máš chuť pracovať na profesionálnych podujatiach a sršíš kreatívnymi nápadmi
- máš odvahu prevziať zodpovednosť a dotiahnuť veci dokonca
- máš zmysel pre detail a pracuješ systematicky
- si líderský typ, ktorý dokáže manažovať nielen seba, ale aj svoj tím
- vieš efektívne pracovať so stanoveným rozpočtom na každé podujatie
- nezľakneš sa náročnejšej situácie, ale stále vieš nájsť aj plán B a ak treba, neváhaš pomôcť kolegom

Nexteria je renomovaná nezisková organizácia, ktorá si kladie za cieľ meniť Slovensko výchovou novej generácie lídrov. Už 14 rokov realizuje vzdelávacie, rozvojové a kariérne programy Nexteria Leadership Academy, Night of Chances, Nexteria Lab, Nexteria Global HUB a ďalšie. Má aktívnu alumni komunitu, ktorej zástupcovia sú viditeľní v biznise, neziskovom aj verejnom sektore (napr. posledné dva roky 4x NLA alumni vo výbere Forbes 30 pod 30). Je financovaná filantropmi a firmami, ktoré si vyberá spomedzi lídrov vo svojich odvetviach so silným dôrazom na etiku podnikania.
Vzhľadom na dôležitosť zabezpečenia kvalitných vzdelávacích aktivít pre študentov NLA, existuje v tíme viacero pozícií, ktoré sa tomu venujú. V rámci otvorenej pozície zabezpečujeme najmä prípravu a sprevádzanie študentov pri realizácii približne 30 ich záverečných projektov a správny výber a prepojenie cca 70 študentov na koučov či mentorov každý školský rok ako aj individuálne stretnutia so študentmi pri rôznych osobných témach (sebarozvoj, individuálne študijné plány a podobne).
Rolu obsadzujeme po kolegyni Radke Okruhľanskej, ktorá sa po 3 rokoch posúva ďalej. Radku stretneš v rámci výberového procesu.
Meníme Slovensko cez výnimočných mladých ľudí – pomôž nám znásobiť náš dopad! Láka Ťa takáto výzva?

Viac informácií o ľuďoch v Nexterii nájdeš tu: www.nexteria.sk.
ID: 3825291  Megjelentetés dátuma: 4.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac