Senior Data Product Manager

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu mzdy. Jej konečná výška závisí od odbornosti a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do digitálneho tímu najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadáme seniorného produktového manažéra. Kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov.

Zlepšovať budeš výkonnostné parametre digitálnych produktov NMH ako napríklad Plus 7 dní, Trend, Emma, Plus JEDEN DEŇ, či Centrum.sk. A to buď prostredníctvom navrhovaných vylepšení priamo na frontende webov, alebo vďaka návrhu nových funkcionalít (modulov) do nášho interne vyvinutého publisherského CMS, ktoré ideme poskytovať aj pre zahraničných klientov.

Viac detailov o konkrétnych projektoch a náplni práce radi poskytneme na video pohovore.

Naša predstava ideálneho kandidáta:

1. silný technologický background – je základnou požiadavkou na vykonávanie tejto pozície. Hľadáme kandidáta, ktorý má technologický background či už z exekutívy alebo z manažérskej roviny. Náš stack je postavený na PHP technológiách, .NET-e, VUE.js. Preto by ti tieto technológie nemali byť cudzie.

2. produktové riadenie – kandidát má mať za sebou skúsenosti s realizáciou väčších alebo menších projektov naprieč všetkými jeho fázami/cyklami = od prvotnej idey až po spustenie do produkcie a následné vylepšovanie v produkčnom prostredí. Na projektové riadenie využívame Jira, čiže ak máš skúsenosť s týmto nástrojom, je to výhoda.

3. biznisový kontext – nie je nutné, aby mal kandidát hlboký insight do publisherského biznisu. Skôr je pre nás dôležité, aby si dokázal adaptovať naše know how, ktoré mu radi odovzdáme. Dôležité je, aby mal analytické a logické myslenie, chápal súvislosti a kontext. Výhodou je, ak má za sebou prácu na e-shopoch, CRM alebo CMS.

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Skúsenosti s projektovým riadením a s nástrojmi na to určenými (Jira výhodou)
- Technologické znalosti – ako napríklad JavaScript, CSS, HTML, PHP, .NET-e, VUE.js.
- Znalosť tvorby diagramov (vývojové, UML etc.) a wireframov
- Znalosť Google Analytics výhodou
- Znalosť nástrojov ako Google Optimize, Hotjar vítaná
- UX skúsenosti vítané

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4062272  Megjelentetés dátuma: 2.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac