Social media specialist

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda je tvorená dvomi zložkami: 700€ základná mzda + 300€ ďalšia odmena na základe splnených KPIs. Konečná výška odmeny však môže byť ešte vyššia, záleží od tvojej šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Facebook Plus JEDEN DEŇ sleduje 150 tisíc fanúšikov a náš Instragram má vyše 9 tisíc sledovateľov. Na sociálnych sieťach prinášame spravodajské témy, horúce novinky zo sveta šoubiznisu, aktuality zo zahraničia a z domova. Práca v denníku Plus JEDEN DEŇ je dynamická, náš editoriálny tím je kreatívny, zvedavý a žije aktuálnym dianím.

Hľadáme špecialistu na sociálne siete, ktorý je nadšený pre prácu s Facebookom a Instagramom, a ktorý zvýši engagement na funpage Plus JEDEN DEŇ. Ideálny kandidát má drive a sleduje aktuálne trendy.

Hlavné zodpovednosti:
- zvýšiť engagement na funpage Plus JEDEN DEŇ
- tvoriť a postovať príspevky na Facebook a Instagram - obrázky, statusy, stories, videá, meme
- sledovať diskusie, príspevky, odpovedať na otázky fanúšikov

Hoci aktuálne pracujeme z domu, pozícia je obsadzovaná pre Bratislavu.
Práca je nastavená primárne od pondelka do piatka od 9:00 do 17:30, v prípade potreby aj cez víkend alebo mimo uvedených hodín.

Úspešnému kandidátovi ponúkame dynamickú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku.
K dispozícii budete mať notebook.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis v slovenskom jazyku a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa telefonicky kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, online médiá, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

sociálne média, online marketing

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prehľad v trendoch na Facebooku a Instagrame
- kreatívec, ktorý má drive, je inovatívny, prináša nové nápady
- dynamická osobnosť schopná reagovať na aktuálne dianie
- výborná znalosť slovenskej gramatiky
- zmysel pre detail
- tímový hráč

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava
ID: 4044823  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac