Senior Digital Project Manager

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od odbornosti a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do digitálneho tímu najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadáme posilu na pozíciu produktovo-projektového manažéra. Kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov. Pracovať bude na rozvoji digitálnych produktov, ktoré sú postavené na najmodernejších technológiách. Podieľajte sa spolu s nami na zlepšovaní takých silných značiek ako napríklad Trend, Plus 7 dní, Emma, Plus JEDEN DEŇ, či Centrum.sk.

Ideálny kandidát má silný programátorský background, cit pre projektové riadenie a rozumie správaniu sa užívateľov na weboch.

Náplň práce:
- Riadenie digitálnych projektov technologického zamerania naprieč produktovým portfóliom vydavateľstva
- Rozvoj bázy užívateľov online produktov
- Zvyšovanie interakcie/engagementu čitateľov našich webov na základe data based podkladov
- Príprava produktových zadaní (wireframov, diagramov) a ich následná realizácia s tímom developerov, analytikov a data scientists
- Sledovanie konkurencie a identifikácia nových business príležitostí
- Spolupráca s redakciami a s ďalšími oddeleniami spoločnosti na príprave, zmenách a fungovaní produktov

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíšte nám, prečo si myslíte, že ste ten pravý na túto pozíciu. Pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme vás kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Skúsenosti s projektovým riadením
- Technické programátorské znalosti (JavaScript, CSS, HTML, PHP)
- Skúsenosti so SEO problematikou výhodou
- Znalosť Google Analytics výhodou
- Znalosť nástrojov ako Google Optimize, Hotjar vítaná
- Skúsenosti s JIRA, prípadne s iným nástrojom na projektové riadenie
- Kreatívne, no zároveň analytické myslenie
- Tímový duch a zodpovedný prístup k práci

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4011426  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac