HR Špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude stanovená na základe seniority vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si ústretový a priateľský, baví ťa práca s ľuďmi, máš rád nové výzvy, chuť prinášať a realizovať nové nápady v oblasti ľudských zdrojov? Máš skúsenosti v HR? Si dynamický, dostatočne samostatný a dokážeš pracovať pod stresom? Ak áno, čítaj ďalej
Do nášho tímu hľadáme tímového hráča, ktorý/á by zodpovedal/a za:

• personálnu agendu spojenú s novými aj odchádzajúcimi kolegami, ako aj ich rozvoj a starostlivosť o nich počas práce u nás
• výberové procesy (návrh inzercie, komunikácia s kandidátmi a manažérmi, vedenie pohovorov, spolupráca s personálnymi agentúrami)
• spracovanie dochádzok a príprava podkladov pre mzdy
• správu benefitov (navrhovanie benefitov, správa ponuky benefitov, komunikácia s dodávateľmi)
• poskytovanie informácií prostredníctvom nášho firemného intranetu
• plánovanie a realizácia vzdelávacích aktivít
• podpora manažérov v pracovno-právnych otázkach a HR procesoch
• reporting

Využi príležitosť a staň sa súčasťou trojčlenného HR tímu a úspešnej mediálnej spoločnosti. Pozíciu zatiaľ obsadzujeme ako zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky, čo však nemusí byť prekážkou v následnej spolupráci.

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a prácu z domu, no s pravidelným chodením na pracovisko podľa potreby.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Služobný mobil aj na súkromné účely. Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Do výberového konania budú zahrnutí kandidáti spĺňajúci zadané kritériá, ktorých budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, ekonómia, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti ľudských zdrojov

Počet rokov praxe

1

Znalosť Zákonníka práce
Asertivita
Empatia
Tímový hráč, ktorý dokáže fungovať aj samostatne
Zodpovednosť
Dôslednosť
Schopnosť počúvať a čítať medzi riadkami
Komunikatívnosť a ústretovosť
Príjemné vystupovanie
Kreativita
Dynamika

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 4009722  Megjelentetés dátuma: 2.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac