Redaktor/ka slovenského šoubiznisu

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda je tvorená základnou zložkou od 1200€ v závislosti od tvojej seniority. K základnej mzde prislúchajú honoráre v závislosti od počtu a kvality článkov a príplatky za víkendy a sviatky. Výška honorárov nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientuješ sa v aktuálnom dianí slovenského a českého šoubiznisu? Žiješ klebetami o našej smotánke? Denník Plus JEDEN DEŇ má pre teba príležitosť písať o šoubizových novinkách a zúčastňovať sa párty a spoločenských akcií.

Síce budeš niekedy pracovať cez víkend, odmenou pre teba budú skvelé žúrky, filmové premiéry, módne prehliadky či prestížne kultúrne udalosti, ktoré ťa vtiahnu do sveta celebrít.

Každý deň bude pre teba iný. Budeš prinášať trendové a zaujímavé témy, písať články do denníka, na web pluska.sk a surfovať na sociálnych sieťach.

Ideálny kandidát je sebavedomý, nerobí mu problém komunikovať s celebritami a je pripravený na občasnú prácu cez víkendy, či sviatky.

Úspešnému kandidátovi ponúkame možnosť sebarealizácie a profesionálny rozvoj.
K dispozícii budeš mať notebook a mobil aj na súkromné účely.
Pozícia je nastavená na kombinovanú prácu, niektoré dni podľa dohody pracujeme v office, niektoré z domu.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Na pracovisku môžu využiť služby maséra a vďaka online tréningom cvičia jogu a posilňujú svoj chrbát z pohodlia domu. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na DATART.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.
K životopisu prilož spracované dva vlastné bulvárne šoubiznisové články, o ktorých si myslíš, že by sa na Pluska.sk čítali.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- máš prehlaď a zaujímaš sa o slovenský a český šoubiznis
- v TV sleduješ slovenské seriály, relácie, reality shows
- vieš priniesť exkluzívne a šokujúce správy
- pracuješ rýchlo a precízne
- máš základňu kontaktov a ak nie, vieš si ju vybudovať
- si kreatívny a zanietený pre tento typ práce
- máš ambíciu rozvíjať svoju kariéru v témach šoubiznisu

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 3457951  Megjelentetés dátuma: 2.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac