Redaktor/ka spoločenskej rubriky v Plus Jeden Deň

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepotrebuješ byť spevák, aby si sa dostal do SuperStar. Alebo herec, aby si sa dostal do telky.
Poznáš Adelu Banášovú? Petru Polnišovú? Zuzanu Šebovú? Tipujeme, že áno. Ale len z obrazovky, rádia či internetu. Chcel/a by si ich spoznať osobne? Chcel/a by si sa dostať medzi smotánku a na VIP podujatia, z ktorých by ťa inak odprevadili dvojmetroví vyhadzovači? Tak si na správnom mieste. Poď do nášho tímu.
Bavia ťa slovenské seriály a filmy? Pracujeme s našimi najväčšími televíziami. Jednoducho vieme, ako na to a naučíme to aj teba.
Ak ti v žilách koluje žurnalistika a písanie je to, čím sa chceš živiť (a mať sa dobre!), vyskúšaj to u nás. Je celkom možné, že práve teba hľadáme do spoločenskej rubriky denníka Plus JEDEN DEŇ.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI
1. Prinášať denne témy a tipy do rubriky šoubiznis
2. Písať články a k pripravovaným materiálom zabezpečiť fotografie.
3. Zúčastňovať sa denných aj víkendových služieb podľa rozpisu.

Úspešným kandidátom ponúkame samostatnú a vzrušujúcu prácu v najsilnejšom mediálnom dome na Slovensku.
K tomu všetkému: príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
Intenzívne interné aj externé vzdelávanie
Samostatnosť a dôveru vo Vaše vlastné schopnosti
Zľavy na produkty mediálneho domu pre Vás i Vašich blízkych
Firemné žúrky minimálne 2x za rok!

Informácie o výberovom konaní

Dôležité:
Podmienkou zaradenia do výberového konania je aj zaslanie Vášho motivačného listu a životopisu výhradne prostredníctvom profesia.sk. Chceme vedieť, prečo chcete u nás pracovať!
V prípade, že budete spĺňať výberové kritériá, budeme Vás kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, spoločenské vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Byť novinárskou jednotkou - snaha byť vždy prvý, doniesť jedinečné témy a spracovať ich špičkovo a profesionálne. Žurnalisticky obohacovať denník a rozvíjať sa aj ako autor - prinášať aj väčšie publicistické materiály. Stať sa uznávaným autorom a rešpektovaným novinárom v tomto segmente.

Vaši priatelia by o Vás povedali:
"Kde tie tipy berie?"

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Naše nadšenie pre tvorbu atraktívneho a rozmanitého obsahu, odvaha prinášať inovatívne riešenia a úspech našich značiek, ktorý je osobným úspechom každého z nás, nás spájajú a posúvajú dopredu. V našom pracovnom prostredí podporujeme tvorivý prístup a spoluprácu. Ak sa chcete stať súčasťou tímu, ktorý má vplyv na slovenský mediálny svet, pridajte sa k nám.

Tvoríme širokú škálu printových a online produktov, ktoré sa vyznačujú rôznorodosťou a kvalitou obsahu. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné, lifestylové a hobby tituly, ktoré oslovujú široké vrstvy čitateľov. U nás si každý príde na svoje. Naše portfólio zahŕňa týždenník Plus 7 dní, denníky Plus JEDEN DEŇ a Nový Čas, ekonomický týždenník TREND či mesačník Medicína určený pre odbornú verejnosť. Vydávame lifestylové magazíny EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm a hobby tituly ako Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo.

Publikujeme denník Új Szó, jediný tlačený denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník Vasárnap, najdlhšie vychádzajúci týždenník v maďarčine na Slovensku.

Používame náš vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre, využívame najmodernejšie technológie a pracujeme na inovatívnych projektoch. Prevádzkujeme obsahové weby, ktoré sú dvojičkami našich novín a magazínov, samostatné webové značky wanda.sk, magazin.sk, Sport24.sk a 3 freemailové weby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. Neustále sa vzdelávame v téme AI a využívame nástroje, ktoré nám všetkým zjednodušujú prácu. Sme odhodlaní inovovať a dosahovať to, čo sa iným môže zdať nemožné.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vargicová
E-mail: poslať životopis
ID: 2626182  Megjelentetés dátuma: 29.6.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou