Asistent/ka predaja - NEW YORKER - Levice (City Park)

NEW YORKER Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 € brutto + 100 € variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa móda? Si komunikatívny/a a máš príjemné vystupovanie?
Chceš prácu v priateľskom, mladom kolektíve? Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Asistent/ka predaja pre Levice - City Park, plný úväzok - základná zložka mzdy 500 € brutto + variabilná zložka mzdy znamená mesačná výkonnostná prémia (až 100 €) + príplatky za odpracované dva víkendy nad rámec Zákonníka práce v priemernej výške (až 65 €) + stravný lístok v hodnote 3,60 € za každú odpracovanú zmenu.

Hľadáme kandidáta, ktorý má nasledujúce skúsenosti, zručnosti a schopnosti:
-výborný zákaznícky servis
-záujem o módu a trendy
-komunikačné a organizačné schopnosti
-práca s pokladňou
-schopnosť prevziať iniciatívu pri plnení úloh
-práca a starostlivosť o tovar
-prezentácia tovaru
-schopnosť dodržiavať termíny
-schopnosť pracovať v tíme

Ponúkame Ti prácu v mladom dynamickom kolektíve v našej predajni New Yorker.

Ak chceš získať viac informácií o tejto pozícii a využiť svoje silné stránky, pošli svoj životopis ešte dnes. Tešíme sa na osobné stretnutie s Tebou.

- prémie za dosiahnutie obratu vo výške (až do 45 €)
- firemný vianočný večierok
- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti módy
- možnosť kariérneho rastu
- 5 dní dovolenky naviac
- zamestnanecká zľava na nákup oblečenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

NEW YORKER je úspešná módna spoločnosť pre mladých zastúpená po celom svete s viac ako 1100 pobočkami v 47 krajinách a neustále napreduje.
S tímom viac ako 19 000 zamestnancov kráčame s dobou a vážime si priateľskú spoluprácu.
Vďaka našej vášni pre módu, našej spontánnosti a rýchlosti sa nám darí byť už viac ako 40 rokov neoddeliteľnou súčasťou sveta módy.
Staň sa aj ty súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3420316  Megjelentetés dátuma: 14.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 € brutto + 100 € variabilná zložka mzdy