Hledáme ergoterapeuty - Náborový příspěvek 20.000Kč

Neurorehabilitační klinika AXON s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme ergoterapeutický tým, staň se součástí skupiny AXON!
Do AXON týmu hledáme možná právě tebe!
Do našich neurorehabilitačních klinik v Praze, Karlových Varech a ve Zlíně hledáme nové kolegyně/kolegy na pozici ergoterapeut/ka na plný/zkrácený pracovní úvazek. Nabízíme příležitost profesního rozvoje a nadstandardní finanční ohodnocení.
Proč to zkusit právě u nás?

  • Stanete se součástí multidisciplinárního týmu, složeného z kolegů fyzioterapeutů, ergoterapeutů, lékaře a klinických logopedů se zaměřením zejména na dětskou intenzivní neurorehabilitaci pod odbornou garancí primářky MUDr. Jarmily Zipserové
  • Budete mít možnost podílet se na sestavení individuálního rehabilitačního plánu na základě indikace lékaře(vstupního vyšetření)
  • Pacientu poskytujeme velkorysou časovou dotaci na terapie – od dvou do čtyř hodin denně, 5 dní v týdnu
  • Využíváme nejmodernější robotické rehabilitační technologie – například Amadeo, Tymo nebo Pablo
  • Do terapií zahrnujeme speciální místnost Snoezelen pro účely multisenzorické stimulace
  • Myslíme rovněž na sociální rehabilitaci – např. doprovázení zákonných zástupců při osvojování si rodičovských kompetencí v péči o zdravotně handicapované dítě
  • V našem týmu dbáme o profesní růst – postgraduální vzdělávání, pořádáme pravidelná školení a finančně přispíváme na individuální kurzy v rámci celoživotního vzdělávání (např. TheraSuit, NDT Bobath koncept, Vojtova metoda aj.)
  • Pořádáme pro naše zaměstnance pravidelné teambuildingy
  • Poskytujeme velkou škálu zaměstnaneckých benefitů
  • Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení
  • U nás máte 5 týdnů dovolené

Co od Vás očekáváme?

  • Pozitivní vztah k oboru s důrazem na neurorehabilitaci
  • Pozitivní vztah k dětem či kurzy s tímto zaměřením
  • Přivítáme jak terapeuty s praxí více než 1 rok, tak absolventy
  • Vyšší odborné či vysokoškolské vzdělání v oboru
  • Ochotu vzdělávat se a učit se nové metody
  • Absolvované certifikované kurzy výhodou
  • Znalost AJ výhodou
  • Příjemné a vstřícné vystupování
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4024820  Megjelentetés dátuma: 25.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 35 000 Kč/měsíc