Recruiter/ špecialista výberov

Neumann Consulting s. r. o.

Nové Mesto nad Váhom, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacod 1100 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do skvelého, stabilného, profesionálneho HR tímu nášho kienta hľadáme Recruitera s potenciálom nájsť pre spoločnosť skutočné poklady.
Pozícia je tiež skvelou príležitsťou pre nadšenca HR, ktorý/ á by sa chcela venovať výberom zamestnancov
Anglický jazyk je pri tejto pozícii je podmienkou.

- komplexný výberový proces
- podpora onboarding procesu
- udržiavanie aktívnych a korektných vzťahov s hiring manažérmi
- najrôznejšie aktivity spojené s dianim na HR

- flexibilný pracovný čas
- vzdelávacie programy
- 13. plat
- HO= 5x mesačne

Ďakujeme Vám za Vašu reakciu a záujem o túto pozíciu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria stanovené našim klientom.
V prípade, že máte akékoľvek otázky ohľadom pozície, neváhajte nás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Spoločnosť veľmi radi predstavíme počas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter/ práca s ľuďmi/ práca v zákazníckom servise

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť pri práci
- prax a s tým spojená práca s inzerátom, s portálmi, s databázami, s efektívnym procesom výberu- výhodou
- tímový hráč, ktorý má rád fungujúce vzťahy na pracovisku
- ochota učiť sa
- skúsenosti z recruitmentu sú veľkou výhodou. nie podmienkou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4141014  Megjelentetés dátuma: 9.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac