Inžinier kvality (SQA)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 800 EUR/mesiac+13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* pozícia je vhodná pre kandidáta s dvojročnou (a viac) praxou
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významného celosvetovo pôsobiaceho producenta energetických riešení, ktorý vo svojej produkcii kladie dôraz na inovatívne, ekologicky šetrné technológie.. Hľadáme kandidáta/ ku s predošlou praxou na p. Inžinier kvality (prioritne dodávané diely). Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

Náplň práce:

- schválenie/uvoľnenie externe dodávaných dielov na začiatku série a počas sériových zmien súvisiacich s dodávateľskými produktovými a procesnými zmenám (PPAP)
- tvorba plánu auditov definovaných dodávateľov
- rozvoj dodávateľov
- zodpovednosť za prevzatie vybraných dodávateľských 8D
- sledovanie procesu nákladov na reklamácie dodávateľov

- profesijný rozvoj prostredníctvom tréningov, jazykové kurzy
- motivujúce platové ohodnotenie
- bohatý soc. program
- 13. plat

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov/ ky, ktorí budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého veľmi radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám počas 1. kola pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Inžinier kvality

Počet rokov praxe

4

- znalosť nástrojov kvality
- čítanie technickej dokumentácie
- základné technické zručnosti pri analýze kvalitatívnych problémov
- audity výrobných procesov
- znalosti nástrojov kvality – automobilový priemysel (FMEA, CP, SPC, 5WHY, ISHIKAWA, PPAP, MSA...)
- znalosť noriem IATF 16 949, VDA
- skúsenosti v oblasti zákazníckej kvality

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4078212  Megjelentetés dátuma: 8.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac