Procesný inžinier (vstrekovanie plastov)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 600 EUR/mesiac+ 10 % variabilná zložka + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automotive segmente hľadá do svojho tímu Procesného inžiniera so zameraním na vstrekovanie plastov. Hľadáme kandidáta/ku s praxou v oblasti spracovania plastov (min. 5 ročnou), ktorý/a sa dobre orientuje vo výrobných procesoch a aktívne komunikuje anglicky alebo nemecky.

- optimalizácia výrobných procesov a foriem
- hľadanie príčin problémov a porúch vo výrobe a navrhovanie riešení
- tvorba a riadenie technickej dokumentácie
- optimalizácia parametrov existujúcich a nových technológií
- podieľanie sa pri nábehu nových produktov
- reportovanie a podieľanie sa na auditoch

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 13. a 14. plat
- bohatý sociálny program

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis v slovenskom/ anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov/ ky, ktorí budú najviac spĺňať kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v automotive segmente. Klienta radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom/kám pri prvom kole pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

technológ/ procesný inžinier v oblasti vstrekovania plastov

Počet rokov praxe

5

- technické myslenie
- dobrá orientácia vo výrobných procesoch
- prax v oblasti spracovania plastov
- anglický jazyk na aktívnej úrovni

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4071440  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac