Hlavný účtovník

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacod 2200 eur. Základná mesačná mzda je predmetom vzájomného rozhovoru a samozrejme Vašich doterajších skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho účtovného tímu hľadáme Hlavného účtovníka/ účtovníčku.
Pozícia je vhodná pre skúseného odborníka, ktorý zastreší komplexný chod vznikajúceho oddelenia, finančné transakcie, dane, audity a bude schopným lídrom oddelenia (4)
Nevyhnutnosťou sú predchádzajúce skúsenosti z výrobnej spoločnosti a aktívna práca so SAP FI. Anglický jazyk na aktívnej úrovni (medzinárodné prostredie)

– vedenie účtovania majetku, pracovných ciest, pohľadávok, bankových výpisov…
– zodpovednosť za uzávierky (mesačné, štvrťročné, ročné)
– spracovávanie daňových priznaní, štatistických výkazov v IFRS
– koordinácia IFRS a štatutárneho auditu, prípravu dokladov
– riadenie menšieho tímu účtovníkov

- flexiblný pracovný čas
- príjemné, stabilné pracovné prostredie
- možný HO
- sociálne benefity
- ročné finančné bonusy

Zaujala Vás pracovná pozícia? Zašlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov/ky, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť veľmi radi predstavíme vyhovujúcim kandidátom so záujmom o túto pozíciu pri telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie/ účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP FI/CO - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

7

- odborník v oblasti s niekoľkoročnými skúsenosťami
- pôsobenie vo výrobnej spoločnosti- podmienkou
- SAP FI- podmienka
- organizačné zručnosti
- dobrý líder- skúsenosť s vedením menšieho tímu
- vedomosti IFRS

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4010379  Megjelentetés dátuma: 11.2.2021  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac